ZERO Wszystko i nic. Nie szukaj niczego ciekawego, bo i tak nie znajdziesz... tekla w swej prostocie i głupocie, na przekór wszystkim i całemu światu..
Blog > Komentarze do wpisu

Do poprzedniej notki...

No i dałam się zrobić w karola, jak większość byłych i obecnych oglądaczy serialu ,,M jak miłość''. Cóż za ulga....

Jak się okazuje Joanna Osyda nie zastąpi w roli Małgosi Mostowiak, Joanny Koroniewskiej. Młoda aktorka ma wystąpić w serialu w zupełnie nowej roli co jest dobrą wiadomością. Uważam, że wprowadzenie nowych młodych aktorów do serialu w postaci nowych ról jest zdecydowanie lepszym rozwiązaniem niż zastąpienie odtwórczyni głównej roli zdecydowanie młodszą aktorką. Co nie zmienia mojego stanowiska co do seriali przedstawionego w poprzedniej notce. Nadal uważam, że seriale powinny się kiedyś kończyć, a dzisiejsze tasiemce trwające naście lat, to coraz większa kompromitacja, nie mająca nic związku z codziennym, normalnym życiem.

Chciałabym jednak zauważyć fakt, że Klan jest jednak swojego rodzaju fenomenem, chodzi mi tu o to, że wydarzenia w serialu zawsze pokrywają się z tym co dzieje się na prawdę, wszelkie święta, walentynki, matury, egzaminy, czy też imieniny, zawsze praktycznie pokrywają się z datą emisji serialu. Czego niewątpliwie można pogratulować i pozazdrościć temu serialowi. ;) Co jest nie spotykane w dzisiejszych serialach, np. w ,,M jak miłość'' święta Bożego Narodzenia pokrywają się z Wielkanocnymi. :P Cóż za zgranie...

czwartek, 08 listopada 2012, teklunia0

Polecane wpisy